Oprogramowanie - F.H. Ceres

Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 brak zdjęcia
Specjalistyczne oprogramowanie klasy ERP

Szukasz nowoczesnego programu do zarządzania własnym przedsiębiorstwem? Chcesz kontrolować wiele procesów i lubisz wiedzieć co dzieje się w Twojej firmie? Jesteśmy do dyspozycji i przedstawiamy dystrybuowane przez nas system. Jest to nowoczesne oprogramowanie ERP, które sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych firmach. Systemy mają wiele modułów i są na tyle elastyczne, że ich działanie można dopasować do własnych potrzeb. Wystarczy, że powiesz nam z czym masz w firmie największy problem, a my polecimy wybór sprawdzonych modułów. Dzięki temu programowi możesz kontrolować stany magazynowe, przyspieszyć dostawę towaru do klientów, planować produkcję i nawiązywać nowe relacje z kontrahentami. Nasze oprogramowanie ERP jest proste w instalacji, łatwo się je aktualizuje i obsługuje. System ma odpowiednie zabezpieczenia, chroni dane Twoich klientów i nadaje się do małych, średnich i dużych firm produkcyjnych.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

20 474 0
2 brak zdjęcia
Nowoczesny program do fakturowania dla firmy

Nasze przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek profesjonalny program do faktur i innych czynności wykonywanych w różnej wielkości przedsiębiorstwach. Nasz program do faktur jest idealnym wsparciem dla działów księgowych i rachunkowych każdego profesjonalnego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie rozwijane przez naszą firmę jest idealnym wsparciem dla różnego rodzaju działań związanych nie tylko z wykonywaniem prac księgowych i rachunkowych, ale także działań logistycznych, produkcyjnych, magazynowych itp. Program posiada bardzo rozwinięte opcje związane m.in. z tworzeniem zestawień sprzedażowych, inwentarycacją, rejetrowaniem i rozliczaniem faktur, tworzeniem raportów i wiele innych. Nasze oprogramowanie jest dostosowane do najbardziej popularnych systemów operacyjnych, instalowanych w przedsiębiorstwach. Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla początkujących pracowników. Regularnie aktualizujemy opcje programu oraz rozszerzamy niektóre z nich wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

14 982 0
3 brak zdjęcia
Świadkowie wypadku przy stłuczce aut

Wypadki drogowe są powszechne i zdarzają się kierowcom każdego dnia, przybierając różne skutki. Czasem są poważne i pojawiają się ofiary śmiertelne, a innym razem jest to zwykła stłuczka. Świadkowie (Rzeszów) takich zdarzeń mogą być jednak przydatni w każdej sytuacji, gdyż często zdarza się, że sprawcy stłuczek uciekają lub nie chcą przyznać się do winy. W takim sytuacjach osoby, które widziały całe zdarzenie, mogą być bardzo pomocni i sprawić, że osoba poszkodowana dojdzie sprawiedliwości (stłuczka). Świadkowie (Rzeszów) mogą się zgłaszać na przykład za pośrednictwem strony Świadek Wypadku, stworzonej specjalnie po to, by znajdować sprawców różnych zdarzeń, na przykład potrąceń na drogach. Zdarzenia mogą być dodawane przez samych poszkodowanych, jak też przez świadków, którzy dysponują konkretną wiedzą. Na stronie działa wyszukiwarka, dzięki której można odnajdywać konkretnych świadków, jak też dan wydarzenia. Ogłaszają się tam też firmy, na przykład stowarzyszenia na rzecz osób poszkodowanych.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

13 213 0
4 brak zdjęcia
Postaw na wysoką jakość urządzeń CCTV

Poszukujesz wysokiej jakości rejestrator cyfrowy bądź kamerę analogową? W takim razie zapraszamy do naszego sklepu online, w którym przygotowaliśmy wszelkiego rodzaju urządzenia CCTV. Umożliwiają one stworzenie profesjonalnego monitoringu, w firmie, zakładzie, jak i dla każdego budynku czy nieruchomości. Wszelkie nasze urządzenia zostały opisane na podstawie dostarczonych parametrów i charakterystyki. Zapewniamy, że nasza marka BCS tip stawia na rozwój działalności, poprzez wykorzystanie nowej technologii i wielu rozwiązań. Wysokim zainteresowaniem ciesza się jeszcze systemy wideodomofonów, które pojawiają się w naszej ofercie. Takie produkty bcs tip to dla każdego klienta wysoka jakość, a zarazem atrakcyjna cena. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Adres www:

Nasza ocena: 14

7 605 0
5 brak zdjęcia
Meble doskonale zaprojektowane

W dzisiejszych czasach wielu konsumentów przykłada ogromną wagę do funkcjonalności i estetyki mebli. Powinny być nowoczesne i jak najbardziej dopasowane do naszych mieszkań. Aby tak się stało wymagają odpowiedniego zaprojektowania. Dlatego też w spełnianiu oczekiwań klientów sprawdza się doskonale program do projektowania mebli. Oprogramowanie takie znacznie zwiększa tempo pracy i sprawia, że nie jest ona trudna i monotonna a uzyskane rezultaty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów {ST}Top Solution Integracje - Twoje narzędzie pracy{ST} Top Solution to nowoczesny program do projektowania mebli, który spełni Twoje oczekiwania. Pozwoli Ci na kompleksowe zaprojektowanie zestawów meblowych, które idealnie pasować będą do danego mieszkania. Dzięki niemu w łatwy sposób zaplanujesz niestandardowe rozwiązania i sprawisz, że meble będą wyglądały idealnie jednocześnie będąc bardzo funkcjonalnymi. To idealne narzędzie, które usprawni i ułatwi Twoją pracę. Przekonaj się, że warto z niego korzystać.

Adres www:

Nasza ocena: 14

5 148 0
6 brak zdjęcia
Obrazy nowoczesne – oryginalne wykończenie każdego wnętrza

Nie każdy lubi sztukę klasyczną i tradycyjne obrazy. Dla tych wszystkich, którzy idą z duchem czasu i preferują nowatorskie podejście do sztuki, oferujemy obrazy nowoczesne. W naszym sklepie posiadamy bogatą bazę najróżniejszych motywów, które mogą ozdobić każde wnętrze (salon, pokój dzienny, kuchnię, pokój dziecięcy, czy lobby). Nasi klienci mają do wyboru obrazy nowoczesne z takich kategorii, jak: architektura, abstrakcja, kwiaty, natura, zwierzęta, czy kuchnia. W ramach naszych usług wykonujemy również obrazy ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

2 705 0
7 brak zdjęcia
Skaner online ArcaBit

ArcaBit jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która swoim klientom oferuje przede wszystkim pomoc w zakresie ochrony ich komputerów. Jest to czołowy producent mogący pochwalić się takim produktem jak ArcaVir, czyli najlepszym programem antywirusowym, jaki powstał w Polsce. Skaner online to jedna z metod działania tej marki, która zyskała szerokie grono odbiorców. Nie boją się oni zaufać kompetentnym pracownikom marki, gdyż mają gwarancję wysokiej jakości działań. Nowoczesne technologie jak skaner online świadczą o innowacyjności i dużym profesjonalizmie marki ArcaBit.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

1 373 0
8 brak zdjęcia
Z firmą ATS zapewnicie sobie Państwo w pełni bezpieczne konto e-mail.

Z firmą ATS zapewnicie sobie Państwo w pełni bezpieczne konto e-mail. Nasz hosting to poczta elektroniczna bez ograniczeń - mogą Państwo wysyłać wiadomości o nielimitowej wielkości z bez lub z załącznikami. To także wyjątkowo bezpieczne konto e-mail: szyfrowanie SSL, wymazywanie danych poprzez funkcję Smart Wipe, ochrona przed spamem, a także podwójne zabezpieczenie przed wirusami. Gwarantujemy całodobową, darmową pomoc techniczną - nasi specjaliści rozwiążą każdy problem w ekspresowym tempie, aby Państwo mogli ponownie bez przeszkód korzystać ze swojej poczty. Tylko hosting ATS posiada tak szeroką ofertę - zapraszamy na naszą stronę internetową.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

1 445 0
9 brak zdjęcia
Nasze serwery vps dostępne są w dwóch pakietach: Aztec oraz Luna

Posiadanie własnego konta hostingowego w firmie Kei.pl wniosą same korzyści do Państwa przedsiębiorstwa. Nasze serwery vps dostępne są w dwóch pakietach: Aztec oraz Luna. Nim dokonają Państwo wyboru, warto przetestować obie oferty, aby dokonać optymalnego dla Państwa potrzeb oraz wymagań wyboru. Okres próbny trwa 14 dni, podczas których mogą Państwo bezpłatnie wypróbować nasze doskonale działające serwery vps. Gwarantujemy, iż po tym czasie z całą pewnością wybiorą Państwo jeden z naszych pakietów, dołączając tym samym do grona naszych stałych klientów.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

1 698 0
10 brak zdjęcia
Tworzenie stron przez Ertainers

Agencja Ertainers pomaga klientom w tworzeniu wizerunku i zaistnieniu na rynku. Firma oferuje następujące usługi: tworzenie stron oraz identyfikacji wizualnej, copywriting, pozycjonowanie oraz pomoc przy serwisach i obsłudze strony. Tworzenie stron jest obecnie dla nowo powstałych firm jednym z podstawowych elementów zaistnienia na konkurencyjnym rynku. Tworzone przez firmę strony www są oryginalne, a na życzenie klienta mogą być wyposażone w niestandardowe funkcje. Ertainers zapewnia również pomoc w pisaniu krótkich i zwięzłych informacji o danych produktach, a także wysokie miejsce w wyszukiwarce internetowej.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

1 762 0
11 brak zdjęcia
Liczenie ruchu pojazdów na parkingu z całą pewnością będzie w przyszłości standardową procedurą

Firma JBND realizuje na terenie Polski trzy rewolucyjne usługi, które wykorzystują cyfrowe źródła obrazu do uzyskania odpowiednich danych statystycznych. Jedną z takich usług jest liczenie ruchu pojazdów na parkingu oraz w mieście, a także na rejestrowanie tablic rejestracyjnych aut. Zebrane dane pozwalają na opracowanie sprawnego systemu zarządzania parkingiem, ruchem w mieście, a także na pełne kontrolowanie pojazdów wjeżdżających oraz wyjeżdżających na teren firmy. Liczenie ruchu pojazdów na parkingu oraz w mieście z całą pewnością będzie w przyszłości standardową procedurą, która znacznie ułatwi kontrolę nad ruchem.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 696 0
12 brak zdjęcia
video konferencje - Nowoczesne rozwiązania audiowizualne

Spółka MCX Telecom została wyodrębniona z grupy MCX w 2008 roku i od tego czasu świadczy usługi nakierowane na realizację złożonych projektów telekomunikacyjnych. W ich zakresie są między innymi video konferencje, czyli szeroki asortyment różnego rodzaju rozwiązań, pozwalających na wyświetlanie dowolnych treści na różnorodnych odbiornikach wideo, jak np. telewizor, projektor z ekranem, monitor o dużej przekątnej, tablica interaktywna lub ściana wideo. Video konferencje oferowane przez MCX Telecom są wyposażone zarówno w w/w odbiorniki, jak i urządzenia źródłowe, typu odtwarzacze wideo oraz urządzenia pośrednie, jak chociażby matryce, przełączniki, konwertery i inne niezbędne akcesoria.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 14

1 304 0
13 Nowoczesna sieć afiliacyjna

Przedsiębiorstwo Kompan.pl to ceniony podmiot gospodarczy, którego wieloletnie doświadczenie biznesowe przyczyniło się do wypracowania pozycji zaufanego partnera w oczach klientów. By wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom odbiorców, przy marce uruchomiono program partnerski. ADKompan to nowoczesna sieć afiliacyjna, która stanowi odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie oraz zmieniające się trendy w dziedzinie marketingu. Jej nadrzędnym celem jest popularyzacja produktów oraz usług zleceniodawców. Sieć afiliacyjna to rozwiązanie, które z jednej strony prowadzi do maksymalizacji zwrotu z podjętych działań, natomiast z drugiej dąży do utrzymania najwyższego poziomu wypłat wydawców.

Adres www: http://www.adkompan.com

Nasza ocena: 14

1 517 0