Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 Dlaczego warto wybrać się na naukę do Zielonej Góry?

Planujesz zmianę ścieżki kariery? Interesujesz się kosmetologią i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku? Czas rozpocząć naukę na jednym z kierunków, które oferuje studium policealne. Zielona Góra to jedno z miast w Polsce, gdzie, bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie, można zdobyć zupełnie nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Studia są prowadzone przez uznanych praktyków, a doświadczenie studenci nabywają podczas ćwiczeń praktycznych, które odbywają się m.in. w szpitalach, zakładach opiekuńczych i salonach kosmetycznych, które współpracują ze szkoły. Tak zdobyta wiedza ma następnie posłużyć podczas egzaminu zawodowego, do którego przygotowuje studium policealne. Zielona Góra chwali się, że szkoła zlokalizowana w tym mieście, ma najwyższy poziom zdawalności.

Adres www: http://msp.zgora.pl/

Nasza ocena: 4

115 840 0
2 https://msp.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych
Idealna szkoła dla nas

Wiele dobrego słyszy się o takim miejscu jak kosmetologia szkoła policealna Zielona Góra. To właśnie tutaj można zdobywać niezbędną wiedzę, która pozwoli potem prowadzić własny salon piękności czy inny, który powinien nas nad wyraz zadowolić. Przekonamy się, że to tutaj spędzimy cudownie czas i nie będziemy ani trochę zawiedzeni dzisiaj. Powinniśmy sprawdzić, jak wiele oferuje kosmetologia szkoła policealna Zielona Góra. Nauczyciele stawiają tutaj na wysoki poziom. Jest to więc miejsce dla osób, które rzeczywiście pragną się uczyć i zdobywać niezbędną wiedzę, którą potem można wykorzystać w praktyce w takim miejscu.

Adres www: msp.zgora.pl

Nasza ocena: 4

113 348 0
3 http://www.osk-alcar.pl/
Nauka jazdy Gdynia

Jeżeli interesuje Państwa nauka jazdy (Gdynia), zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców AL-CAR. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Przeszkoliliśmy wielu kierowców i jesteśmy jedną z wiodących szkół nauki jazdy w regionie. Oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii "B" z manualną skrzynią biegów oraz z automatyczną skrzynią biegów. Specjalizujemy się wysoką jakością przeprowadzanych szkoleń w miłej i przyjaznej atmosferze, która ułatwi osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Proponujemy kursantom atrakcyjne ceny za kursy. Nauka jazdy (Gdynia) z naszą szkołą jest jeszcze łatwiejsza dzięki symulatorowi nauki jazdy. Zapraszamy!

Adres www: osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

108 924 0
4 Co to jest terapia zajęciowa ?

W tym miejscu na pewno możemy uczestniczyć w różnego rodzaju kursach, co na pewno nam się bardzo spodoba i sprawi, że chętnie będziemy to wszystko robić. Zatem może powinniśmy zdecydować się na coś takiego jak ta terapia zajęciowa kurs. Tutaj dowiemy się pewnie sporo z dziedziny psychologii. Odkryjemy, jak wiele powinniśmy umieć, gdy zamierzamy prowadzić takie zajęcia i co zrobić, by każdy czuł się na nich naprawdę cudownie. W takim razie może powinniśmy postawić na cos takiego jak terapia zajęciowa kurs. Okaże się, że jest to idealna rzecz dla nas. W końcu możemy rozwijać swoje różne zdolności tutaj.

Adres www: https://asedukacja.pl/oferta/kursy-medyczne/kurs-terapii-zajeciowej

Nasza ocena: 4

103 009 0
5 brak zdjęcia
Kursy dla każdego

Jeżeli chcesz się rozwijać, spełniać swoje marzenia, wspinać po szczeblach kariery, warto jest poszerzać swoje umiejętności. Nasza firma oferuj kursy na operatora wózków jezdniowych, który pomoże ci znaleźć dobra pracę. Nasze kursy prowadzone są przez specjalistów, dzięki czemu dowiesz się wszystkiego od podstaw. Gwarantujemy niskie ceny za usługi oraz bardzo krótki czas nauczania. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Tylko u nas kursy na operatora wózków jezdniowych w tak niskiej cenie. Kursy są organizowane zarówno dla mężczyzn, jak i również dla kobiet. Profesjonalni nauczyciele.

Adres www:

Nasza ocena: 4

88 123 0
6 Wygodne szkolenia i kursy dla wszystkich.

Jako, wiele uczelni proponuje kierunki niezbyt atrakcyjne na rynku pracy, my polecamy udział w naszych kursach, szkoleniach jak również programach studiów. To u nas można dokształcać się i zwiększać zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w systemie zaocznym jak i dziennym. Duże doświadczenie i świetną naukę gwarantuje nasza szkoła. Technik farmaceuta. Bytom to miejsce, gdzie zarówno pasjonaci pracy z fotografią, chcący zapisać się na dodatkowe kursy informatyczne czy elektryczne jak również pracownicy medycznych placówek mogą zwiększać swoje kwalifikacje i poszerzać wiedzę na naszej uczelni. Świetny program nauczania bez zbędnej wiedzy niepotrzebnej w zawodzie gwarantuje nasza szkoła. Technik farmaceuta. Bytom to miejsce gdzie łatwo można zapisać się do naszej placówki, jeśli więc nadal nie wiesz co robić w swoim życiu, skontaktuj się i zapisz na kursy.

Adres www: http://www.elpax.pl/szkola/szkola-policealna.html

Nasza ocena: 4

86 557 0
7 brak zdjęcia
Nowoczesny kurs SEP

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz dla siebie kurs SEP, który będzie w pełni przystosowany do twoich potrzeb? Warto jest wiedzieć o tym, że dzisiaj nasze przedsiębiorstwo naprawdę doskonale radzi sobie z problemem odnalezienia dla siebie nowoczesnych możliwości, jeśli chodzi o kurs SEP. Nasze przedsiębiorstwo działa naprawdę sprawnie i jest w stanie zaoferować ci wiele ciekawych ofert, jeśli chodzi o taki kurs SEP. Na pewno nasze przedsiębiorstwo działa naprawdę łatwo i efektywnie, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć ci wielu wspaniałych możliwości w tym zakresie. Wejdź więc koniecznie na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz kurs SEP, który będzie najlepiej dla ciebie działał. Wybierając nasze fantastyczne i ponadczasowe rozwiązania jesteś w stanie łatwo i bardzo efektywnie kupić dla siebie taki kurs SEP, który po prostu sprawdzi się idealnie dla ciebie. Wykorzystuj koniecznie możliwości, które dla ciebie przygotowaliśmy, a przekonasz się, że odnajdziesz dla siebie kurs SEP, który po prostu będzie dla ciebie najlepszy.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

82 366 0
8 brak zdjęcia
Świetny wykład o motywacji specjalnie dla ciebie! Zapraszamy!

Każdy, kto choć raz próbował w swoim życiu osiągnąć trudny cel, wie, że zadanie to obarczone jest licznymi problemami. Wykład o motywacji, jaki można u nas zamówić pomoże w radzeniu sobie z przejściowymi problemami. Doświadczeni specjaliści chętnie podpowiedzą jak radzić sobie z opanowaniem stresu, jak również znajdą dla wszystkich klientów świetne rozwiązania aby nie załamywać się przy początkowych trudnościach. W życiu nie zawsze się wszystko wydaje, a postawione przez nami cele wiążą się z problemami i wyrzeczeniami. Doświadczony instruktor podpowie na zajęciach jak radzić sobie ze słomianym zapałem, co jest najważniejsze przy realizacji marzeń oraz co zrobić, gdy wszystko obróciło się przeciwko naszym planom. Wykład o motywacji pomoże klientom, którzy przeżywają problemy w pracy, jak również osobom realizującym nowe biznesy oraz zwykłym pracownikom. Świetnie opowiedziany temat, liczne cenne informacje i dawka humoru, to wszystko może zapewnić nasz specjalista. Zapraszamy do wysłuchania wykładu!

Adres www:

Nasza ocena: 4

73 837 0
9 studia zarządzanie warszawa
Studia z zarządzania w Warszawie

Wybór studiów to jedna z ważniejszych decyzji w życiu każdej młodej osoby, a jednocześnie rzadko kiedy poświęca się mu należytą uwagę. Najczęściej bowiem studia wybiera się pod wpływem impulsu i tym samym nie zwraca się uwagi na to czy dana oferta rzeczywiście jest atrakcyjna. W sytuacji, w której kogoś interesuje znalezienie atrakcyjnej pracy, jednym z lepszych kierunków będą studia zarządzanie Warszawa, szczególnie że można po nich bez większego problemu znaleźć dobrze płatną pracę. Wiele osób, które ukończyły ten kierunek chwali go przede wszystkim za doskonałe przygotowanie do funkcjonowania na rynku pracy, czego nie można powiedzieć o innych kierunkach studiów. Szczegółowy plan zajęć oraz inne istotne informacje na temat tego dlaczego warto wybrać studia zarządzanie Warszawa można znaleźć na stronie uczelni. Na pewno jednak będzie się zadowolonym z tego wyboru, bo nie dość, że ten kierunek jest bardzo przyszłościowy, to dodatkowo zdobyta tu wiedza jest nie tylko przydatna, ale również ciekawa.

Adres www: wwsb.edu.pl

Nasza ocena: 4

67 712 0
10 brak zdjęcia
W poszukiwaniu miejsca na konferencję

Poszukiwanie miejsca na konferencję rozpoczynamy zazwyczaj wówczas, gdy nakreślimy główne idee planowanego przedsięwzięcia oraz przewidywaną ilość zaproszonych uczestników. Zdarza się czasami, że porywamy się na zorganizowanie naprawdę wyjątkowej imprezy, gdzie przewidujemy udział kilkuset osób. Wówczas musimy znaleźć odpowiednio pojemne centrum kongresowe, które dodatkowo jest świetnie wyposażone i bardzo funkcjonalne. Dobrze również, by dotarcie do takiego obiektu nie nastręczało zaproszonym gościom większego problemu, nawet wówczas, gdy przybywają z odległych zakątków kraju czy z zagranicy. Są miasta i regiony, które nie mają problemu z dokonaniem wyboru, ponieważ właśnie tam funkcjonuje spełniające tak postawione i wygórowane warunki centrum kongresowe. Na pewno należy do nich stolica województwa podkarpackiego. Rzeszów może spokojnie się chlubić obiektem, który został wzniesiony w Jasionce, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie tamtejszego lotniska. Organizowane tu spotkania zawsze wypadają świetnie.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

58 424 0
11 brak zdjęcia
Przekłady uwierzytelnione z włoskiego

Biuro translatorskie 123Tłumacz współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i starannie dobranymi fachowcami, posiadającymi odpowiedni warsztat zawodowy i stale poszerzających swoje umiejętności translacyjne. W grupie przedstawianych specjalistów znajduje się również licencjonowany tłumacz przysięgły włoski, realizujący powierzone mu prace w kilku kombinacjach językowych, zawsze z przestrzeganiem obowiązujących, branżowych norm. Najlepsze ceny, na jakie możemy liczyć w tej krakowskiej agencji, oferującej swoje usługi także drogą elektroniczną, to ważny powód, aby złożyć zapytanie ofertowe, w tym punkcie. Rekomendowany tłumacz przysięgły włoski do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dokładnie poznając oczekiwania i preferencje każdego klienta.

Adres www:

Nasza ocena: 4

43 391 0
12 brak zdjęcia
Najlepsza szkoła dla każdej miłośniczki urody

Makijaż to w dzisiejszych czasach coś oczywistego dla większości kobiet. Nic dziwnego - współczesne kosmetyki potrafią zdziałać cuda, jeśli chodzi o poprawę wizerunku. Dlatego właśnie oferujemy najwyższej jakości kursy wizażu. Nasi specjaliści mogą wam pokazać, w jaki sposób profesjonalnie wykonywać makijaż. Dzięki nam wiele osób nauczyło się profesjonalnego makijażu i dbania o urodę. Nasze kursy wizażu do profesjonalne szkolenia, z których skorzystały już setki kobiet. Uczymy fachowego doboru kosmetyków i akcesoriów. Wiemy, jak ważny jest wizerunek dla naszych kursantek i ich przyszłych klientek. Używamy najwyższej jakości materiałów szkoleniowych, kierując się dobrem wspólnym. Zapraszamy więc do naszej siedziby. Można tu sprawdzić nasze wszystkie kursy. Dla naszych stałych słuchaczek oferujemy różnego rodzaju promocje na kursy wizażu i inne. Wiele naszych absolwentek z powodzeniem wykonuje nowy zawód!

Adres www:

Nasza ocena: 4

35 665 0
13 brak zdjęcia
Pisanie wniosków unijnych wymaga czasem urzędniczego stylu

Pisanie wniosków unijnych to praca dla wyspecjalizowanych firm doradczych. Wszyscy starający się o unijne dofinansowanie wiedzą dobrze jak zbiurokratyzowane są to procedury. Nieraz, aby wniosek pomyślnie został zatwierdzony musi być przygotowany w urzędniczej "nowomowie" i w sposób, którego racjonalnie myślący biznesmen by nie przewidział. Pisanie wniosków unijnych nie jest jednak robione pod ich racjonalność z punktu widzenia biznesmenów, ale w celu przekonania urzędników o sfinansowaniu danego projektu z unijnych środków. Tego rodzaju usługi oferuje dla firm także Instytut Projektów Personalnych.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

35 632 0
14 brak zdjęcia
CC Training - zadbaj o wiedzę swoich pracowników

Sprzedaż jest dziedziną, która wymaga merytorycznego przygotowania na wielu płaszczyznach. W dobie ogromnej konkurencyjności musimy umieć nie tylko sprzedać nasz produkt, ale również zadbać o to, by klient miał dostęp do pomocy, w jakiejkolwiek sprawie związanej z zakupionym produktem, bądź usługą. Dla każdego pracownika call center jednym z najbardziej demotywujących sytuacji jest obsługa trudnego klienta. Szkolenia w tym zakresie mogą jednak wiele zmienić i sprawić, że pracownik będzie umiał doskonale reagować na różnorodne zachowania klientów, z którymi będzie wchodził w interakcje. Tego rodzaju szkolenia znajdziesz w CC Training, gdzie przygotowaliśmy szereg szkoleń dla pracowników różnego szczebla obsługi klienta. Dzięki nim dowiesz się między innymi, jak powinna wyglądać obsługa trudnego klienta. Szkolenia przygotowywane są przez specjalistów praktyków, którzy sami przepracowali wiele lat na stanowiskach, które wymagały umiejętności właściwej rozmowy z każdym klientem.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

31 856 0
15 brak zdjęcia
Tłumacz przysięgły w Olsztynie

W Polsce działa wiele firm, które specjalizują się w tworzeniu przekładów tekstów z języka obcego na polski, jak też wykonywanych w odwrotnej kolejności. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Fatix, które ma kilku oddziałów w kraju, a jeden z nich znajduje się w miejscowości Olsztyn. Tłumacz realizujący zlecenia dla tej firmy musi dysponować odpowiednią wiedza, popartą wykształceniem, a także doświadczeniem. Firma starannie dobiera pracowników, dlatego zlecenia są realizowane z należytą starannością, a klienci mają pewność, że ich dokumenty zostaną przetłumaczone tak, jak należy. Olsztyn (tłumacz) znajduje się niedaleko granicy z Niemcami, gdzie udaje się duża liczba Polaków. Dlatego często zdarza się, że potrzebują oni przesłać do tego kraju różnego rodzaju dokumenty, na przykład protokoły miejsca wypadku albo życiorysy zawodowe. Tłumacze zatrudnieni w biurze Fatix znają język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, a także kilka mniej popularnych. Wykonywane są transkrypcje pisemne, jak i ustne.

Adres www:

Nasza ocena: 4

31 082 0
16 brak zdjęcia
Czy JAVA szkolenia mogą być tanie, a skuteczne?

JSYSTEMS to jednostka szkoleniowa, która oferuje JAVA SZKOLENIA. Przede wszystkim kursy te mają na celu zapoznać zainteresowanych z programowaniem w JAVA. Szkolenia tu prowadzone są bardzo wartościowe. Gdyż tylko pierwsze spotkanie ma tak naprawdę tylko wprowadzający, teoretyczny charakter. Wszystkie pozostałe bez wyjątku są praktyczne. To ważne, a szkoleni mają realną szansę po ukończeniu takiego szkolenia pozyskać nowe kompetencje do pracy zawodowej. Podmiot ten ofertę swoich kursów dedykowanych informatykom przede wszystkim cały czas rozszerza. Dzisiaj więc również prowadzi kursy programowania JAVA także w wersji znacznie bardziej zaawansowanej, czy ukierunkowane na zapoznawanie nawet najbardziej doświadczonych informatyków z nowościami w JAVA. Szczegółowy opis tych kursów znajduje się na stronie firmowej JSYSTEMS.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

30 586 0
17 brak zdjęcia
Komu zlecić organizację wesela w Poznaniu?

Zastanawiasz się, jak zorganizować wesele w Poznaniu? Zależy ci, aby ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu był prawdziwie magiczny? Chcesz ślubu z klasą, gustem w wyjątkowej scenerii? Masz również swoje indywidualne pomysły na tę ceremonię? W odpowiedzi na takie pomysły przyszłych małżonków powstała firma HENLEX. Jej profesją jest organizacja wesel. Poznań posiada podobne podmioty. Ta jednostka działa jednak najprofesjonalniej, gdyż tworzą ją doświadczeni i pełni zaangażowania konsultanci ślubni. Specjaliści, którzy zadbają o każdy detal, jak i spełnią najbardziej nawet fantazyjne marzenie narzeczonych. Z ich zaangażowaniem organizacja wesel (Poznań - siedziba firmy) jest prawdziwą przyjemnością. Swoją pomoc świadczą w niskiej cenie. Oferta tej jednostki znajduje się na jej stronie firmowej.

Adres www:

Nasza ocena: 4

30 534 0
18 brak zdjęcia
Firma COCH zaprasza na specjalistyczne badania ATP

Firma COCH od wielu lat specjalizuje się w przeprowadzaniu badań ATP transportu chłodniczego i cystern. Posiada w tym zakresie odpowiednie doświadczenie, a zarazem nowoczesny sprzęt. Obsługujemy różnych klientów, którym zapewnia uzyskanie odpowiedniej dokumentacji, a zarazem pozwoleń. Wszelkie badania ATP odbywają się w dobrze wyposażonej stacji diagnostycznej. W naszym zespole pojawia się szerokie grono wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o zachowanie jak najwyższych standardów usług. Jest przez nas prowadzone jeszcze specjalne laboratorium COCH, w którym to jest zgromadzony wykaz certyfikatów ATP. Są one wydawane w oparciu o wcześniejsze badania, które pozwalają na przygotowanie transportu do jego dalszego użytkowania. Jest możliwość wykazania pewnych usterek, które należy wykonać w najbliższym czasie, aby takie badanie zostało pozytywnie ocenione. Tylko nasza firma COCH obsługuje najbardziej wymagających klientów.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

25 990 0
19 Najskuteczniejszy kurs angielskiego w Łodzi
Najskuteczniejszy kurs angielskiego w Łodzi

Chcesz rozpocząć naukę języka angielskiego pod okiem profesjonalistów? Zapraszamy do oferty naszych szkoleń, na które decydują się klienci indywidualni, jak i firmy. Chętnie przedstawiamy przejrzyste warunki współpracy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne, a zarazem stałe wsparcie trenerów i wykładowców. Zachęcamy, aby wybrać nasz kurs angielskiego Łódź, który jest cenny pod każdym względem. Zapewniamy atrakcyjną cenę, ale zarazem profesjonalne szkolenie, które wychodzi na korzyść każdemu uczestnikowi. Mają oni możliwość poprzez kurs angielskiego Łódź przygotować się do wszelkich egzaminów. Zachęcamy do zapisów, które odbywają się w tym, jak i następnych sezonach. Wykorzystaj swoją szansę i naucz się języka angielskiego w szybkim czasie. Pozwoli Ci rozwijać się pod względem edukacyjnym, a zarazem zawodowym. Szkolenia na język angielski prowadzimy od wielu lat i dzięki temu posiadamy tak wysokie doświadczenie.

Adres www: akcent-edu.pl

Nasza ocena: 4

24 640 0
20 brak zdjęcia
Swoje logo firma musi zabezpieczyć!

Firmowe logo bardzo często narażone jest na kradzież przez konkurencję. Jeżeli logo jest naprawdę dobre to duże jego elementy mogą zostać skopiowane lub może ono w nadmierny sposób stanowić inspirację. W jaki sposób logo firma może zabezpieczyć? Najlepszym rozwiązaniem jest zastrzeżenie logotypu jako znak towarowy, dzięki czemu logo będzie chronione prawnie. W razie kradzieży symbolu firmowego można podjąć kroki prawne, uzyskać odszkodowanie i zmusić do zaprzestania naruszania prawa. Swoje logo firma powinna zabezpieczyć na samym początku, by nie obudzić się z ręką w nocniku gdy logotyp zostanie już skradziony.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

11 617 0
21 brak zdjęcia
Zdobycie kwalifikacji zawodowych łatwiejsze niż myślisz.

W dzisiejszych czasach trzeba podnosić swoje kwalifikacje. W ich zdobyciu może pomóc Angra Grupa Tymczasowa specjalizująca się w takich rzeczach jak certyfikat kompetencji zawodowych. Testy przygotowane przez tą szkołę w stu procentach przygotowują do zdobycia kwalifikacji. Poza ty firma może zaoferować wysoko wykwalifikowaną kadrę, która z pewnością świetnie przygotuje do egzaminów państwowych, a także zapewni materiały szkoleniowe, które umożliwią zdobycie czegoś takiego ja certyfikat kompetencji zawodowych. Testy, z pomocą firmy okażą się wyjątkowo łatwe. Dzięki Angra Grupa na pewno uda się je zdać!

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

9 611 0
22 brak zdjęcia
Alkoholizm - problem naprawdę poważny

Regularne spożywanie alkoholu wciąż w naszej kulturze najczęściej nie jest kojarzone z chorobą, co najwyżej zwane bywa chwilami słabości. Jednak rodzimy osób uzależnionych od alkoholu doskonale wiedzą, czym może skończyć się spożywanie alkoholu. Alkoholizm to problem często zamiatany pod dywan i bagatelizowany, zwłaszcza przez samych uzależnionych. Stąd też żyjąc w rodzinie, gdzie alkohol (alkoholizm) jest poważnym problemem, warto zapoznać się z ofertą Ośrodka Terapeutycznego-Szkoleniowego "Do Siebie". Tutaj można spota zawodowych terapeutó, którzy pokierują i skutecznie osobie uzależnionej jak i jego bliskim.

Adres www:

Nasza ocena: 4

932 0
23 Czym wyróżnia się najlepszy kurs językowy?

Czym wyróżnia się najlepszy kurs hiszpańskiego (Łódź) na tle podobnej oferty, prezentowanej przez tysiące szkół? Przede wszystkim, profesjonalne szkolenie to domena wykwalifikowanej kadry, a tylko doświadczonych lektorów zatrudnia marka AKCENT. Ich niebywałe przygotowanie oraz nieustannie pogłębiane umiejętności to najmocniejsza strona biznesu. Warto również dodać, że wiedza jest przekazywana w trafny sposób, dopasowany do predyspozycji zainteresowanego. Ponadto, kurs hiszpańskiego (Łódź) jest oferowany w konkurencyjnej cenie, adekwatnej do wysokiej jakości szkolenia. To wszystko mają zagwarantowane kursanci szkoły AKCENT.

Adres www: http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny

Nasza ocena: 4

5 691 0
24 Fachowe lekcje gry na perkusji (Warszawa)

Jedną z głównych gałęzi działalności instytucji Life For Music są profesjonalne lekcje perkusji. Warszawa stanowi główny obszar świadczenia usług przez firmę, tu bowiem znajduje się siedziba LFM. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do wszystkich miłośników muzyki, niezależnie od ich zawodu, wieku, dotychczasowych umiejętności czy trybu życia. Lekcje perkusji (Warszawa) proponowane przez LFM udzielane są przez prawdziwych, doświadczonych pasjonatów, którzy mogą pochwalić się wieloletnią grą na tym instrumencie, cennym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością techniki. Ze szczegółami proponowanej oferty można zapoznać się za pośrednictwem strony Lifeformusic.pl. Zapraszamy!

Adres www: http://www.life4music.pl/

Nasza ocena: 4

6 043 0
25 brak zdjęcia
Studium policealne Poznań dobra szkoły Progres

Progres działa jako studium policealne. Poznań, to jedno z miast, gdzie ono właśnie działa. Należy dodać, że Progres to polecane studium policealne. Poznań to wiele szkół i wiele możliwości, które one oferują. W przypadku szkoły Progres można na przykład wybrać kierunek aranżacja i dekoracja wnętrz, albo zdecydować się, aby wybrać zawód bukieciarza, czy też asystenta osoby niepełnosprawnej. Aby dokładnie zapoznać się z przygotowaną ofertą warto odwiedzić stronę internetową Progresjeden.pl, gdzie można zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, na które można się zdecydować wybierając kształcenie tutaj.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

4 234 0
26 brak zdjęcia
Euro Alphabet - biuro tłumaczeń i szkoła językowa w jednym

Euro Alphabet to jednocześnie biuro tłumaczeń i szkoła językowa. Oferuje ona naukę różnych języków. Popularna ostatnio staje się nauka niemieckiego. Lublin to miejsce, gdzie ta profesjonalna firma funkcjonuje. Niemiecki jest językiem naszych sąsiadów i też jednym z oraz częściej spotykanych języków narodowych. Dzieje się tak dlatego, że wiele firm tworzą właśnie Niemcy. Nauka niemieckiego (Lublin) zatem jest bardzo przyszłościowa i warto w nią inwestować. Euro Aplhabet oferuje jakościowe kursy, które dodatkowo nie wymagają dużego nakładu finansowego, a to ważne.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 968 0
27 brak zdjęcia
BHP Inka - profesjonalna obsługa firm Śląsk

BHP INKA to nowoczesne, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego głównym obszarem działalności jest obsługa BHP firm. Śląskie województwo to podstawowy teren świadczenia przez firmę usług. Wieloletnie doświadczenie na rynku, znakomita znajomość zagadnień branżowych oraz kadra doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych pracowników to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje usługi takie jak m.in. ocena ryzyka zawodowego, przegląd warunków pracy, organizacja stanowisk pracy, pomoc w realizacji nakazów PIP i PIS czy obsługa BHP firm (śląskie i okolice). Zapraszamy serdecznie!

Adres www:

Nasza ocena: 4

6 070 0
28 Nauka języków obcych za granicą

Language Abroad to firma, która zajmuje się organizacją kursów języka obcego za granicą, w wybranym przez klienta z niezwykle szerokiej oferty miejscu. Jeśli chcesz poćwiczyć mówienie po angielsku, francusku, chińsku, japońsku czy też niemiecku z native speakerami, wyjazd do ich rodzimego kraju to najlepsza opcja! Możesz pojechać na kilka tygodni lub na cały rok. Nauka za granicą to oferta dla osób w różnym wieku. Language Abroad zatroszczy się o organizację zajęć dla wszystkich uczestników w renomowanych szkołach danego kraju. Nauka za granicą to okazja dla Ciebie!

Adres www: http://www.languageabroad.com.pl/home

Nasza ocena: 4

5 291 0
29 brak zdjęcia
Gocin oferuje dokładny przegląd placu zabaw

Na stronie internetowej www.gocin.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat placów zabaw dla dzieci. Nasza firma od wielu lat zajmuje się zarówno projektowaniem, zakładaniem jak i renowacją placów zabaw. Przegląd placu zabaw jest bardzo ważny, gdyż w ten sposób można w szybki sposób wykluczyć dane usterki i wady jakie powstały przez określony czas. Przegląd placu zabaw odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi. U nas przegląd jest wykonywany przez specjalistę, który dokładnie zna konstrukcję placu zabaw i jego poszczególnych elementów.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

6 029 0
30 brak zdjęcia
Warsztaty dla dzieci (Warszawa) TwojRobot.pl to wyjątkowe zajęcia.

Warsztaty dla dzieci (Warszawa) TwojRobot.pl to wyjątkowe zajęcia adresowane do przedszkolaków, uczniów i nastolatków dla których robotyka jest pasją. Organizowane przez nas warsztaty dla dzieci (Warszawa) to pełne inwencji twórczej zajęcia, które uczą poprzez zabawę. Uczestnicy wykorzystują na kursach wiedzę zdobytą na szkolnych lekcjach - elementy informatyki, techniki, fizyki oraz matematyki znajdują tu praktyczne zastosowanie. Kursy mogą przybrać formę zarówno zajęć pozalekcyjnych, jak i organizowanych podczas letnich oraz zimowych ferii warsztatów. TwojRobot.pl to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała inwestycja w rozwój intelektualny dziecka.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 816 0
31 brak zdjęcia
Język włoski Łódź w wieku 65 lat - Dlaczego nie

O korzyściach płynących z nauki języków obcych napisano już wiele prac naukowych, metodycznych, a także niezmierzoną ilość tekstów popularnonaukowych. Języki obce nie tylko ułatwiają podróżowanie, czy też zamieszkanie w innym kraju, ale stanowią także doskonałą gimnastykę umysłu - z tego powodu warto, aby również seniorzy mimo, iż maturę pisali lata temu, wrócili do roli ucznia i podjęli kurs - język włoski Łódź w wieku 65 lat? Dlaczego nie! Zajęcia dla osób w każdym wieku organizuje łódzka szkoła językowa Convers - tu każdy w wieku od 2 do 102 lat nauczy się każdego języka obcego: angielski, niemiecki, włoski Łódź, hiszpański - to tylko niektóre z oferowanych przez nas kursów. Warto zapoznać się z naszą ofertą!

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

5 908 0
32 brak zdjęcia
SEKA Szkolenia VAT

SEKA to profesjonalna firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju szkolenia. VAT, Excel, treningi personalne pozwalające wydobyć pewne umiejętności to tylko nieliczne propozycje tej znanej i cenionej marki. SEKA przede wszystkim wykazuje się indywidualnym podejściem do klienta, który chce współpracować z tą marką. Szkolenia VAT i pozostałe kursy opierają się o odpowiednią wiedzę i kompetencje instruktorów, dlatego klienci tak chętnie korzystają z usług tej marki. SEKA to doskonały partner pomagający wydobyć z każdego odpowiednie umiejętności. To opcja dla ciebie.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 4

5 632 0
33 brak zdjęcia
Awans zawodowy nauczyciela z OficynaMM

Prowadzenie placówki szkolnej jest nie lada wyzwaniem dla każdej osoby. Jest to bardzo trudny, skomplikowany proces, który wymaga ogromnego zaangażowania i solidności. Dlatego z myślą o dyrektorach placówek dydaktycznych, OficynaMM - wydawnictwo prawnicze przygotowało multimedialne kompendium wiedzy o nazwie "Niezbędnik dyrektora szkoły". Na płycie znajdziemy niezbędne materiały, wzory dokumentów które z pewnością usprawnią działanie placówki. Ale szczególną uwagę przykuwa również awans zawodowy nauczyciela. Jasno określone kryteria i wymogi pomogą nam określić czy dana osoba zasługuje na awans zawodowy nauczyciela i jakie wraz ze wzrostem kwalifikacji przejmuje obowiązki. Gorąco zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej www.oficynamm.pl!

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 090 0