Narzędzia - F.H. Ceres

Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 brak zdjęcia
Rodzaje i zastosowanie wózków widłowych.

Użytecznym urządzeniem w pracy każdego magazynu w którym przechowuje się ciężkie materiały jest wózek widłowy. Są różne rodzaje wózków widłowych, jednak cel ich pracy jest jeden- przestawianie, załadunek i rozładunek towarów o znacznej wadze. Zasada działania wózka widłowego opiera się na napędzie połączonym z podnośnikiem, taka kombinacja pozwala na jednoczesne przenoszenie i przemieszczanie się z asortymentem magazynowym po hali. W dzisiejszych czasach trudne byłoby wykonywanie jakiejkolwiek pracy bez wózków widłowych. Rodzaje wózków widłowych dostępne na rynku są dostosowane do potrzeb i uwarunkowań danej branży. W branży spożywczej obligatoryjne jest używanie wózków o napędzie elektrycznym, gdyż wydzielane substancje spalane w komorze silnika wózka mogłyby skazić surowce i produkty przeznaczone do konsumpcji. Wózki elektryczne są zdecydowanie droższe niż wózki zasilane LPG, więc gdy nie ma szczególnych uwarunkowań warto zakupić wózek spalinowy, który również jest tańszy w użytkowaniu

Adres www:

Nasza ocena: 6

48 403 0
2 https://www.teleoptics.com.pl/wypozyczenie-spawarki-swiatlowodowej
Wynajem narzędzia do spawania światłowodów

Naprawa przewodu światłowodowego nie jest niestety łatwym zadaniem, bo wymaga skorzystania ze specjalnej spawarki. Koszt zakupu takiego urządzenia jest jednak bardzo wysoki, więc jeżeli ktoś nie zajmuje się takimi pracami zawodowo i chce jednorazowo skorzystać ze spawarki, to jej zakup jest zdecydowanie nieopłacalny. Nie trzeba jednak zamawiać fachowca i tym samym przepłacać za coś, co można zrobić we własnym zakresie, gdyż wystarczy skorzystać z takiej opcji jak spawarka światłowodowa wynajem, dzięki czemu można w razie potrzeby wypożyczyć narzędzia do spawania takich przewodów i wykonać niezbędne prace. Jest to zdecydowanie sensowniejsze rozwiązanie niż kupowanie byle jakich narzędzi, bo jeżeli chce się mieć gwarancję, że światłowód będzie prawidłowo funkcjonował, to niezbędna jest sprawdzona spawarka światłowodowa wynajem, a wypożyczenie jej zamiast kupowania pozwoli sporo zaoszczędzić.

Adres www: teleoptics.com.pl

Nasza ocena: 6

45 567 0
3 nitonakrętki szczelne od producenta

Jeżeli szukamy firmy, która oferuje produkty związane z techniką złączeń, jak na przykład nity zrywalne czy nitonakrętki to powinniśmy skorzystać z oferty firmy Norsteel, która oferuje tego typu akcesoria od wielu lat, co jest zapewnieniem o ich jakości i wytrzymałości. W ofercie można znaleźć na przykład nitonakrętki szczelne czy też same nity, które będą niezastąpione podczas wielu prac. Dodatkowo firma oferuje narzędzia, które będą niezbędne, jeśli będziemy chcieli zamontować nity i resztę produktów z oferty! Nitonakrętki szczelne, jak i elementy wciskane i inne produkty dostępne sa na stronie firmy!

Adres www: http://norsteel.pl/

Nasza ocena: 6

42 288 0
4 brak zdjęcia
Dzielarka do bułek w ofercie firmy Cream

Bułki, szczególnie tak małe i zarazem bardzo chętnie kupowane przez wiele osób, jak kajzerki, produkowane są w tysiącach lub nawet dziesiątkach tysięcy egzemplarzy codziennie przez wiele piekarń. Aby mogły być one szybko i sprawnie wykonane, konieczna jest pomoc maszyny, którą jest dzielarka do bułek. Nie tylko ona pracuje w piekarni po to, aby przyspieszyć jej działanie i sprawić że tysiące wypieków jest wykonywanych w ciągu każdej doby. Są również maszyny, które zajmują się mieszaniem i przygotowywaniem ciasta, jednak finalnie efekt ich pracy jest porcjowany dzięki staraniom, które codziennie w niestrudzony sposób podejmuje dzielarka do bułek. Wiele piekarni posiada nowoczesne maszyny tego rodzaju oferowane przez firmę Cream, która dostarcza profesjonalne technologie spożywcze.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

34 046 0
5 Usługi profesjonalnego cięcia plazmą

Zakład usługowy Polanik, dysponujący nowoczesnym parkiem maszynowym oferuje zainteresowanym przedsiębiorstwom usługi cięcia łukiem laserowym, plazmą czy toczenia i frezowania jedną z najskuteczniejszych technik - CNC. Atrakcyjne stawki za precyzyjne i szybkie cięcie plazmą, w połączeniu z terminowym i rzetelnym wywiązywaniem się z powierzonych zleceń - to niewątpliwie zalety, jakie posiada prezentowany zakład, współpracujący z wybitnymi specjalistami z tych dziedzin techniki. Klient decydujący się na cięcie plazmą w prezentowanej firmie może skorzystać z materiału, jakim dysponuje ten zakład, albo dostarczyć własne tworzywa i w ten sposób zmniejszyć ogólny koszt tej usługi. Na etapie ustalania szczegółowych warunków współpracy, dowiemy się, o wszystkich wadach i zaletach proponowanych rozwiązań. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zamówienia to kolejne cechy charakterystyczne kojarzone z tą specjalistyczną działalnością gospodarczą.

Adres www: http://www.polanik-uslugi.pl/36-uslugi/78-ciecie-plazma

Nasza ocena: 6

24 300 0
6 Części samochodowe w niskich cenach

Dla sklepu internetowego AgroMirex jednym z głównych przedmiotów prowadzonej od kilku lat działalności jest sprzedaż nowych części do samochodów osobowych, dostawczych, motocykli czy przyczep, zawsze w atrakcyjnych wariantach cenowych, z gwarancją szybkie wysyłki. Zainteresowani właściciele pojazdów mechanicznych natrafią w tym bogatym asortymencie również na oryginalne i objęte standardową gwarancją producenta przewody hydrauliczne (Lublin - w tym mieście znajduje się siedziba tego sklepu) do samochodów, maszyn rolniczych czy ciągników. Jeżeli nie wiemy dokładnie, jakich części potrzebujemy, o precyzyjnych parametrach technicznych, wykwalifikowani pracownicy tego sklepu online, na pewno wskażą nam optymalne rozwiązania, a w razie problemów, niewłaściwe narzędzia i części, zawsze możemy zwrócić. Zamówione za pośrednictwem tego sklepu internetowego przewody hydrauliczne (Lublin) wysyłane są do zamawiającego, w przeciągu kilku dni roboczych, możliwe jest wystawienie faktury na dokonany zakup.

Adres www: https://mirex.pl/pl/c/Hydraulika-silowa/179

Nasza ocena: 6

24 299 0
7 brak zdjęcia
Podwykonawstwo części maszyn

Dellner Compontents to profesjonalna firma oferującą montaż mechaniczny, produkcję części elektrycznych oraz kompleksowe podwykonawstwo dla dużych i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość wszelkich wyrobów, pracę w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa oraz atrakcyjną optymalizację kosztów, która pozwala na zaoszczędzenie cennych zasobów finansowych. Dellner Components dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku przenosi podwykonawstwo na zupełnie nowy poziom. Liczy się dla nas pełna satysfakcja klienta orz terminowość powierzonych nam przedsięwzięć.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

22 917 0
8 brak zdjęcia
Zaawansowane instalacje przemysłowe

W przypadku budownictwa oraz w przemyśle nierzadko stosowane są rozbudowane instalacje, pozwalające na błyskawiczny transport materiałów sypkich. W zdecydowanej większości przypadków do tworzenia tego rodzaju instalacji wykorzystywane są specjalne rodzaje rur, charakteryzujące się wysokim poziomem odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Żeby cały system działał bez zarzutu muszą być w jego przypadku zastosowane rury kwasoodporne. Dodatkowym atutem są właściwości antykorozyjne poszczególnych części systemu. Proponowane rury kwasoodporne dostępne są w różnych rozmiarach i zachwycają niskimi kosztami zakupu.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

18 075 0
9 metal-chem - pomagamy firmom recyklingowym

Jako społeczeństwo, coraz więcej uwagi poświęcamy właściwej dbałości o środowisko naturalne. Dlatego wdrażamy programy mające na celu poszerzanie świadomości obywateli w zakresie tego, jak ważne jest odzyskiwanie choć części z używanych przez nas materiałów. Zaczęliśmy zatem robić wiele, by do środowiska trafiało jak najmniej groźnych dla niego odpadów. Aby jednak firmy zajmujące się odzyskiwaniem materiałów wtórnych mogły sobie poradzić z tym niełatwym zadaniem, potrzebne im są odpowiednie maszyny do recyklingu. Metal-chem jest firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji maszyn, które doskonale sprawdzają się w roli rozdrabniaczy do tworzyw sztucznych. W swojej ofercie posiadamy również gotowe linie recyklingowe, sprawdzające się w dużych sortowniach odpadów. Jeśli maszyny do recyklingu to tylko z Metal-chem.

Adres www: http://www.metal-chem.com/maszyny-do-recyklingu-metalchem.php

Nasza ocena: 6

15 327 0
10 brak zdjęcia
Maszyny górnicze -profesjonalne i niezawodne

Firma Wichary oferuje swoim klientom profesjonalne i wysokiej jakości maszyny górnicze i nowatorskie systemy dla przemysłu. Szeroki wybór asortymentu, który został wykonany z precyzją i zgodnie najwyższymi standardami i europejskimi normami zadowoli potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie maszyny górnicze, jak i inne rozwiązania jakości. Znajdujące się w ofercie firmy są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe standardy. Firma może pochwalić się licznymi nagrodami, które są dowodem na to, że Wichary to jakość, której można zaufać. Troska o klientów zapewnia również wysokiej jakości serwis i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Adres www:

Nasza ocena: 6

14 656 0
11 brak zdjęcia
Kompleksowe meble do laboratorium

Przedsiębiorstwo Alchem Grupa Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem laboratoriów w sprzęt oraz odczynniki. Współpracujemy również z państwowymi instytucjami nadzoru, dostarczając odpowiedni sprzęt pomiarowy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: aparaturę kontrolno – pomiarową, urządzenia do poboru próbek stałych, ciekłych i gazowych, meble laboratoryjne, odczynniki chemiczne, wyroby laboratoryjne z metalu i tworzyw sztucznych, a także szkło i porcelanę laboratoryjną. Tym, co nas wyróżnia jest najwyższa jakość. Dlatego właśnie nasze meble laboratoryjne charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem. Duży nacisk kładziemy również na terminowość realizacji zamówień, a także jakość obsługi, aby w pełni zaspokajać potrzeby naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Alchem Grupa Sp. z o.o. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

14 635 0
12 Frezowanie cnc, toczenie i obróbka metalu

Firma ZM Toruń oferuje szereg usług związanych z obróbką metalu i produkcją części metalowych. Przedsiębiorstwo wyposażone jest w nowoczesne maszyny, na których wykonywane jest frezowanie cnc, skrawanie, toczenie i inne czynności. Firma istnieje na rynku od 1996 roku, a dynamiczny rozwój i zakup nowoczesnych urządzeń zaowocował rozwinięciem działalności. Obecnie w firmie pracuje kilkudziesięciu fachowców z odpowiednim przygotowaniem technicznym oraz doświadczeniem, którzy wykonują frezowanie cnc i obróbkę metalu zgodnie ze specyfikacją klienta. Przedsiębiorstwo posiada wielu kontrahentów w branży metalowej.

Adres www: http://zmtorun.pl/frezowanie-cnc

Nasza ocena: 6

11 464 0
13 brak zdjęcia
Nowoczesne pokrycia ogumienia samochodowego

W ofercie firmy Auto Sock można znaleźć wiele ciekawych produktów odpowiadających za zwiększanie przyczepności samochodów do śniegu, lodu i innych nawierzchni, które są bardzo śliskie. Wyroby o nazwie snow socks są przystosowane nawet do bardzo trudnych warunków zimowych oraz zapewniają krótką drogę hamowania. Dzięki nim można zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort zimowej jazdy bez konieczności montowania łańcuchów na oponach. Wyroby typu snow socks są łatwe w montażu, a szeroki asortyment rozmiarów oraz szeroka dostępność towarów na całym świecie to dodatkowe zalety opisywanego przedsiębiorstwa.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

11 123 0
14 Serwis wózków widłowych w Krakowie
Serwis wózków widłowych w Krakowie

Nasz serwis wózków widłowych (Kraków) oferuje Państwu wyłącznie jakościowe oraz solidne usług. Serwis wózków widłowych (Kraków), jaki prowadzimy cieszy się dużą popularnością Klientów, ponieważ jesteśmy rzetelni oraz bardzo doświadczeni. Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis a także wynajem i przeglądy wózków widłowych, a wszystko to dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Firma WAGO serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty firmy, szczegóły mogą Państwo znaleźć na naszej oficjalnej witrynie internetowej - www.wa-go.net. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z oferty naszej firmy.

Adres www: www.wa-go.net

Nasza ocena: 6

6 262 0
15 brak zdjęcia
Manometry Wika, Włocławek

Sprawdzoną jakość manometrów gwarantuje firma Wika. Włocławek to właśnie tutaj znajduje się siedziba firmy Wika. Włocławek od layt jest znany jako siedziba producenta manometrów. Teraz co prawda mieści się tutaj polska część niemieckiego koncernu Wika. Jednak Włocławek do tej pory był również znany z produkcji manometrów polskiej marki KFM. Na stronie internetowej Manometrywika.pl można się dokładnie zapoznać z całą ofertą. Są tutaj i manometry glicerynowe, jak również manometry przemysłowe, czy też kontrolne i puszkowe. Oferta jest tutaj szeroka i warto się z nią zapoznać.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

3 905 0
16 brak zdjęcia
Pomiary wiatru ze wszystkimi jego parametrami

Konsorcjum Vendor System Group to specjaliści związani z energią odnawialną. w ramach swoich usług, które obejmują między innymi pomiary wiatru, budowę farm wiatrowych, analizy środowiskowe, serwisowanie masztów firma ta jest doskonałym partnerem dla tych, którzy oczekują wsparcia w przyszłościowych projektach związanych z odnawialnymi źródłami energii. Pomiary wiatru i inne usługi Vendor System Group świadczy nie tylko w Polsce, ale i także w innych krajach: w Rumunii, w Macedonii, w Niemczech, w Chorwacji, w Bułgarii. I wszędzie tak cieszy się niemałym uznaniem.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

2 863 0
17 brak zdjęcia
Opaski identyfikacyjne na rękę dla pacjentów

Opaski identyfikacyjne na rękę to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego punktu bądź placówki medycznej. Dzięki nowoczesnym systemom, każda taka opaska będzie pomagała w identyfikacji pacjenta. Eticod (www.eticod.pl) to firma, która zajmuje się produkcją opasek. Dzięki swojemu doświadczeniu, zdobyła już rzesze stałych klientów na rynku. Firma proponuje swoim klientom opaski identyfikacyjne na rękę oraz przywieszki oraz plomby zabezpieczające. Firma Eticod to najlepsza firma na terenie kraju, która specjalizuje się w w produkcji rzeczy, które ułatwiają funkcjonowanie placówek medycznych.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 342 0
18 http://automatyka-serwis.com.pl/pl/wagi-automatyczne
Sprzedaż wag automatycznych

Interesują Cię wagi automatyczne? Zapoznaj się z bogatą ofertą Automatyka Serwis. Firma jest od ponad 20 lat obecna na rynku. Zdobyła niezwykle szerokie grono klientów i cieszy się wieloma przychylnymi opiniami. Może pochwalić się 1100 wykonanych przez siebie wag: samochodowych, automatycznych, przemysłowych, kolejowych i zbiornikowych. Wagi (w tym wagi automatyczne) są w pełni dostosowane do nawet najbardziej wymagających potrzeb klientów. Automatyka Serwis zapewnia klientom fachowy system gwarancyjny i pogwarancyjny. Zespół specjalistów, którzy o wagach wiedzą wszystko, poradzi sobie z niemalże każdym problemem i najtrudniejszymi rozwiązaniami.

Adres www: www.automatyka-serwis.com.pl

Nasza ocena: 6

4 123 0
19 brak zdjęcia
Consulting SK poleca spawarki kemppi

Consulting SK jest hurtownią spawarek, która oferuje bogaty wybór tych urządzeń w niskich cenach. Dostępne są tu maszyny wielu firm, w tym spawarki kemppi. Firma Kemppi jest wiodącym producentem urządzeń spawalniczych, które są przeznaczone do zastosowania w profesjonalnych warunkach przemysłowych. Te wydajne maszyny są przystosowane do spawania łukowego. Na stronie internetowej hurtowni jest szczegółowy opis spawarek, łącznie z katalogiem firmy kemppi i porównywarką maszyn. W hurtowni Consulting SK spawarki kemppi można kupić w promocyjnych cenach (hurtownia oferuje 25% rabatu).

Adres www:

Nasza ocena: 6

4 089 0
20 brak zdjęcia
Funkcjonalne, tanie piece

Moderator to profesjonalna firma z wieloletnią tradycją oferująca swoim Klientom tanie piece, piecokuchnie oraz kotły uniwersalne i automatyczne. Przedsiębiorstwo może pochwalić się nie tylko ugruntowaną pozycją na rynku wypracowaną przez lata działalności, ale także nowoczesnym sprzętem oraz najwyższą jakością świadczonych usług potwierdzoną przez wyróżnienia i certyfikaty dostępne na stronie internetowej firmy. Funkcjonalne, tanie piece i kotły to podstawa działalności firmy Moderator, w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się jednakże również automatyczne podajniki oraz nagarniacze sprężynowe. Wysoka jakość oferowanych produktów, przystępne ceny oraz fachowe doradztwo stanowią gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy!

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 628 0
21 brak zdjęcia
Ekrany diodowe od TDC Polska

TDC Polska to gwarancja jakości, profesjonalizmu i zadowolenia z wykorzystywanych usług. Firma zajmuje obecnie jedno z wiodących miejsc wśród marek zajmujących się systemami Digital Signage. Wiedza gromadzona przez tak długą obecność na rynku pozwala zaspokajać najbardziej wygórowane potrzeby dostosowane do zdolności rynkowych. Ekrany diodowe to jedna z propozycji tej zaawansowanej firmy. Nie są one jednak jedyną ofertą, jaką proponuje ona swoim klientom. Ekrany diodowe idą w parze z oprogramowanie, które również cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu chętnych nowości klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 301 0
22 brak zdjęcia
Wentylatory MK-Went

Przedsiębiorstwo MK-Went to podmiot gospodarczy, który swoją działalność rynkową rozpoczął w 1985 roku. Od tego momentu następuje prężny rozwój biznesu, który trwa do dziś. Nieustanne dążenie do perfekcji oraz nastawienie na maksymalizację zadowolenia klienta to priorytetowe cele marki. W swojej bogatej ofercie przedsiębiorstwo prezentuje najwyższej jakości wentylatory przemysłowe w konkurencyjnych cenach. Firma wykonuje również szereg badań pomiarowych, które wymagane są przez krajowe i regionalne instytucje. Wentylatory przemysłowe są idealnie dopasowane do każdej prowadzonej przez przedsiębiorcę działalności.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 469 0
23 piły diamentowe - http://www.mk-diament.pl/1_22_linowe-pily-diamentowe.html
MK-Diament - piły diamentowe

Piły diamentowe to produkty, które wysyłamy naszym klientom pod wskazany adres jeśli zostały zamówione przez nasze e-sklep. Nasza firma oprócz wykonywania standardowych produktów także gotowa jest przyjąć specjalne zamówienie od swoich klientów. Właśnie tym cechuje się nasza firma, że jesteśmy gotowi zrobić wszystko aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Piły diamentowe są dostępne również w naszym sklepie stacjonarnym, który mieści się na ulicy Powstańców 37 w Krakowie. Firma w roku 1990 została założona przez inżyniera Mariana Kaźmierczyka. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z usług firmy MK-Diament.

Adres www: www.mk-diament.pl

Nasza ocena: 6

2 405 0
24 Osuszacze do budynków i pomieszczeń
Osuszacze do budynków i pomieszczeń

Dry System (www.osuszacze-warszawa.pl) to firma, która istnieje na polskim rynku od bardzo długiego czasu. w ciągu tych lat, zdążyła już zdobyć rzeszę stałych klientów, którzy korzystają z jej usług. Firma oferuje w Warszawie osuszacze do budynków i pomieszczeń. Posiada maszyny zarówno do wynajmu jak i do sprzedaży. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, każda zlecona praca będzie wykonana w stu procentach. Terminowość i rzetelność to dwa największe atuty firmy. Osuszacze to gwarancja najlepszej w Warszawie jakości maszyny w bardzo niskiej i atrakcyjnej cenie.

Adres www: www.osuszacze-warszawa.pl

Nasza ocena: 6

4 014 0
25 brak zdjęcia
Sprzedaż pneumatycznych narzędzi z Warszawy

W sprzedaży nasza firma posiada duży wybór narzędzi i urządzeń pneumatycznych w tym sprężarki, zbiorniki ciśnieniowe oraz wszelkiego rodzaju narzędzia pneumatyczne. Stolica jest miejscem, gdzie rozwijamy nasza działalność. Jesteśmy stale obecni na polskim rynku zyskując z każdym dniem nowych zawodnionych i usatysfakcjonowanych klientów. Jako profesjonalny sklep polecamy wysokiej jakości, posiadające wszelkie certyfikaty i spełniające najwyższe wymagania narzędzia pneumatyczne. Warszawa zna i poleca nasze usługi, gdyż jesteśmy godni zaufania. Sprawdź nasza bogatą ofertę na naszej firmowej stronie internetowej pneumtech.pl, na którą serdecznie zapraszamy już dzisiaj.

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

4 017 0
26 brak zdjęcia
Klimatyzatory Samsung

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma Abaklim świadczy usługi z zakresu wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji. Przedsiębiorstwo oferuje swoim Klientom wysokiej klasy klimatyzatory Samsung, Whirpool, Sharp etc. Proponowane urządzenia pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów, co stanowi gwarancję ich funkcjonalności i wieloletniej trwałości. Klimatyzatory Samsung dostępne są w wielu możliwych wersjach: naścienne, kanałowe, kasetonowe, przenośne czy przypodłogowo-sufitowe. Firma prowadzi także sprzedaż urządzeń takich jak nawilżacze, odwilżacze czy osuszacze powietrza. Świadczy także usługi montażowe i serwisowe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Adres www: www.fhceres.pl

Nasza ocena: 6

1 994 0